Zespół

Wieloletnie obcowanie na rynku szeroko pojętego marketingu pozwoliło zbudować zespół ludzi z pasją do tego co robią!

Firmę tworzą ludzie. To właśnie ludzie odpowiadają za sukces danego przedsiębiorstwa. Nasz zespół to ludzie, którzy spotkali się podczas przemierzania reklamowo-marketingowych szlaków. Nasze drogi przecinały się wielokrotnie podczas realizacji różnorodnych projektów, aby ostatecznie połączyć się w jeden szlak. W chwili obecnej RTY Agency tworzą ludzie z ogromnym doświadczeniem w zakresie: projektowania graficznego, tworzenia stron www, opracowań redakcyjnych, obsługi Klienta. Jesteśmy zespołem z krwi i kości. Jesteśmy RTY Agency Team!

Programiści

To dzięki nim możemy w sposób profesjonalny budować i wdrażać serwisy www dla naszych Klientów!

Zaprojektowanie i budowa strony internetowej to dopiero początek drogi z serwisem. Naszym Klientom oferujemy witryny www oparte na rozwiązaniu open source - Wordpress. Po stworzeniu strony www należy ją prawidłowo wdrożyć i zoptymalizować aby przez długie lata mogła służyć jako wizytówka danego Klienta - co gwarantuje doświadczenie naszych programistów. Dodatkowo podejmujemy wyzwania związane z audytami już istniejących serwisów, wdrażaniem programów naprawczych czy aktualizacyjnych, a także zapewniamy stały serwis witryn www jeżeli tylko Klient wyrazi takie zapotrzebowanie.

Jesteśmy małym zespołem, ale to również jeden z naszych największych atutów.

Obsługa Klienta

Dbamy o dobre relacje z naszymi Klientami!

Profesjonalne podejście do obsługi Klienta to fundament do budowy wieloletnich relacji biznesowych. Dbamy o to, aby nasi Klienci zawsze mogli liczyć na naszą sprawną obsługę. Stosujemy w tym obszarze najwyższe standardy. Każdy Klient jest dla nas tak samo ważny. Gdy nie odbierzemy telefonu, zawsze oddzwaniamy. Na maile odpisujemy tak szybko jak to tylko możliwe. Na każde zapytanie, każdą prośbę zawsze reagujemy i odpowiadamy. Ustalamy realne terminy realizacji i mówimy o nich otwarcie.

Graficy

"Jak Cię widzą, tak Cię piszą" - dlatego za kwestie graficzne odpowiadają najlepsi z najlepszych.

Dział graficzny jest u nas jednoznaczny z działem kreatywnym. To właśnie tutaj rodzą się wszystkie koncepcje wizualne dla naszych projektów. Wieloletnie doświadczenie naszych grafików pozwala na tworzenie kreatywnych, świeżych, przejrzystych i przyjemnych dla oka projektów graficznych. Zawsze działamy zgodnie z wymaganiami Klienta, sugerując rozwiązania najbardziej optymalne i zgodne z panującymi trendami.